Sıkça Sorulan Sorular


1) Nerelere gönderim yapıyorsunuz?

Türkiye’nin her yerine ve tüm dünyaya gönderim yapıyoruz :) Yurtdışında yaşayan müşterilerimiz www.getestilo.com adresinden sipariş verebilirler.


2) Kargo ücreti ne kadar?

Kargo ücreti 175 TL’ye kadar olan siparişler için tüm Türkiye dahil 9 TL, 175 TL’ nin üzerindeki siparişler için ise ücretsizdir. Yurtdışında yaşayan ve uluslararası sitemizden alışveriş yapan müşterilerimizin kargo ücretleri, bulundukları yer ve paket boyutlarına göre değişiklik göstermekte olup sipariş onayının son sayfasında belirtilmektedir.


3) Kapıda ödeme seçeneği var mıdır?

Sitemizde kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır. Kapıda ödeme ek bedeli ise 8,5 TL dir.


4) Ortalama teslimat süresi nedir?

Siparişler ödeme tamamlandıktan 1-3 işgünü sonra Yurtiçi kargo şirketine iletilmektedir. Kargoya iletilen siparişlere ait takip numarası tarafınıza e-mail ve SMS yolu ile iletilir. Paketinizin takibini Yurtiçi Kargo takip sayfasından yapabilirsiniz.

Banka havalesi ile yapılan ödemelerde, işlemin tamamlandığına dair bilgiyi tarafımıza e-posta yoluyla iletmenizi rica ederiz. Aksi takdirde siparişiniz gecikebilmektedir. 

Yurtdışı siparişleri de UPS ile gönderilmekte ve sipariş süreci Türkiye ile aynı şekilde işlemektedir. 


5) Hangi ödeme yöntemlerini kullanabilirim? Ödeme bilgilerim sizinle güvende midir? 

Siparişlerinizin ödemesini banka havalesi, kredi kartı ya da kapıda ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz. 

Sitemiz üzerinden kredi kartıyla yaptığınız tüm alışverişler 3D güvenlik sistemi ile gerçekleşmektedir. Hiç bir şekilde kredi kartı bilgileri tarafımızca görülmemektedir.


6) Öğrenci indirimi nedir? Öğrenci indiriminden nasıl yararlanabilirim?

Detaylar için Öğrenci İndirimi sayfasına bakmanızı rica ederiz.


7) Hayat Planlayıcı Ajandaların boyutları nedir? 

Ajandalarımız şu an için 3 farkı boyuttadır.

A5 boy 18 x 23 cm, A6 boy 14 x 20 cm ve A7 Cüzdan boy ise 11x 14,5 cm ölçülerindedir. Ajandalarımızın içerisinde yer alan sayfalar ile sitemizde bulabileceğiniz ek setler A5 için 14,2 x 20,5 cm, A6 için 17,1 cm X 9,5 cm ve A7 için 8,2 x 12,5 cm boyutlarındadır. 


7) Hayat Planlayıcı Ajandalar tarihsiz mi? Bu ajandaları ne kadar süre ile kullanabilirim?

Ajandalarımız tarihsiz haftalık sayfalar ve ilgili yıla ait tarihli aylık sayfalar ile gelmektedir. Ajandalarımızın sayfaları ile ilgili bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Her hayat planlayıcı ajanda 56 haftalık planlama sayfası ile gelmektedir. 56 hafta sonrasında ajandanıza yeni haftalık planlama sayfaları ekleyebilirsiniz.


8) Hayat Planlayıcı Ajandamı alırken Yıllık Set de almalı mıyım?

Ajandalarımız Yıllık Set ile birlikte gelmektedir. Ajanda sayfalarınız bittiğinde ya da yeni bir sene başladığında Yıllık Set alarak ajandanızı sonraki yıllarda da kullanmaya devam edebilirsiniz. 


9) Kişiselleştirme nasıl oluyor?

Ajandanızı satın alırken Kişiselleştirme ürünlerimizi de sepetinize eklemeniz gerekmektedir. İsim ya da baş harfler yazdırabileceğiniz kişiselleştirmelerimiz iki farklı renkte (gümüş ve altın) ve iki farklı bölgeye uygulanabilmektedir. Kişiselleştirme ürünlerindeki fiyatlar TEK HARF fiyatlarıdır. Örneğin Gamze gibi 5 harfli bir isim yazdırmak için 5 adet ürünü sepetinize atmanız gerekmektedir. Aynı zamanda ürün sayfasında yer alan seçeneklerden uygulama yeri olarak sağ alt veya bant üstü opsiyonlarından birini seçmeniz gerekir. 

Harflerimizde Türkçe karakterler bulunmamaktadır. 

Zaten bir GET Estilo Hayat Planlayıcı Ajandanız varsa ajandanızı kişiselleştirme yaptırmak üzere bize gönderebilir, 2 hafta içerisinde isim yazılmış ajandanızı geri alabilirsiniz. Eğer bu opsiyon ile ilgileniyorsanız info@getestilo.com adresine e-posta göndererek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. 


10) İndirim kuponlarını nasıl alabilir ve kullanabilirim? 

E-mail listemize üye olarak, öğrenci belgenizi Gamze Alptekin’e ileterek ya da size e-mail yolu ile iletilen dönemsel kampanyaları takip ederek çeşitli indirim kuponlarına ulaşabilirsiniz. Yine sosyal medya hesaplarımız üzerinden ya da Gamze Alptekin’in şahsi Youtube kanalından da indirim kodları yayınlanmaktadır. Kupon kodları %5 ila %50 arasında indirim sağlayabilirler. İndirimlerin miktarı, geçerlilik süresi ve kullanım koşulları GET Estilo tarafından belirlenir ve gerektiğinde değiştirilebilir. Siparişinizi tamamlarken sepete gittiğinizde karşınıza çıkan Kupon Kodu bölümüne bu kupon kodlarını yazarak indirimden faydalanabilirsiniz. İki indirim kodu aynı anda kullanılamamaktadır. 


11) Ödül Puan Programı nedir? 

Ödül puan toplama ve kullanımı ile ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. 


Eğer sorularınıza burada yanıt bulamadıysanız bize her zaman info@getestilo.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz


Bu ürün şu anda stok dışıdır. Ürün stoğa tekrar girince bilgilendirme almak için e-posta adresinizi aşağıya yazabilirsiniz.

İsim
e-posta