Ögrenci Indirimi


1) Öğrenci indiriminden üniversite öğrencileri de dahil olmak üzere tüm öğrenciler faydalanabilir.

2) Öğrenci olduğunuzu gösteren bir belgeyi (öğrenci kartı, öğrenci belgesi vb.) , info@getestilo.com.tr adresine göndererek %15 oranındaki indirim kuponunuzu talep edebilirsiniz. İndirim kuponunuz en geç 5 iş günü içerisinde size gönderilir.

3) Size gönderilen indirim kuponunu, alışverişinizin sonunda Sepetim kısmında yer alan Kupon Kodu bölümüne yazarak aktive etmeniz gerekmektedir. Öğrenci olduğunuzu gösteren belgeyi e-posta olarak göndermeniz indirimden yararlandığınız anlamına gelmemektedir. GET Estilo'ya ait sosyal medya hesapları ve info@getestilo.com e-mail adresi üzerinden gönderilen talepler yoğunluktan dolayı işleme alınamamaktadır.

4) Öğrenci indirimi Hayat Planlayıcı Ajandalarda geçerlidir. Bu ürün zaman zaman hali hazırda indirimde bulunan bir ürün de olabilir. Bu durumda öğrenci indirimi, indirimli fiyat üzerinden uygulanır.

5) İndirimin geçerli olduğu ürünler ve kupon kodunun geçerlilik süresi, tarafınıza gönderilen e-mailde mevcuttur.

6) Öğrenci indirim kuponu tek kullanımlıktır, her öğrenciye yalnızca bir kez iletilir, devredilemez ve başka indirim kupon kodları ile birleştirilemez.

Bu ürün şu anda stok dışıdır. Ürün stoğa tekrar girince bilgilendirme almak için e-posta adresinizi aşağıya yazabilirsiniz.

İsim
e-posta