Ödül Puan Programı

Artık hem alışveriş yaparak hem de çeşitli paylaşımlar ile ödül puan kazanabilir, kazandığınız ödül puanları TL indirimi olarak yeni alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

 HER 100 PUAN = 1 TL İNDİRİM

 PUAN KAZANMA YÖNTEMLERİ

 1) Hoşgeldin Puanı

GET Estilo ailesinde olanların otomatik olarak kazandıkları 50 ödül puanıdır. İnternet sitemizde ÜYELİK oluşturarak bu puanları kazanabilirsiniz. Sitemize üyelik oluşturduktan sonra ilk sistem girişinizde puanlarınız otomatik olarak yüklenecektir.

 2) Alışveriş Puanları

Her ürünün kendi sayfasında belirtilen miktardaki puanlar, alışverişiniz TAMAMLANDIĞINDA hesabınıza otomatik olarak yüklenir. 3) Ürün Yorumu Puanları

Satın aldığınız ürünlerle ilgili yorumlarınızı ürün sayfasında paylaşarak 100 ödül puanı kazanabilirsiniz. Yorum yaptığınız ürünün sayfasını Ödül Puan Sayfanızda onaylatmanız gerekmektedir.    - Sadece SATIN ALDIĞINIZ ürünlere yorum bırakabilirsiniz.

    - Her ürüne sadece 1 ADET yorum bırakabilirsiniz. 

4) Instagram Paylaşımı

GET Estilo ürünlerinizin fotoğraflarını Instagram hesabınıza yükleyerek 100 ödül puanı kazanabilirsiniz. Puanlarınızı Ödül Puan Sayfanızda onaylatmanız gerekmektedir. (Bkz. 3)    - Sadece kendi çektiğiniz fotoğraflar geçerlidir. GET Estilo Resmi Instagram Sayfası ya da başka kullanıcılardan alınan fotoğraflar puan kazanamaz. 

    - Paylaşımlarda @getestilo ve #getestilo etiketlerinin, yukarıdaki resimde belirtilen şekillerde kullanılması zorunludur. Etiketi eksik fotoğrafların puanları onaylanmaz.

    - Günde maksimum 1 adet paylaşım puanlandırılabilir.

    - Instagram hesabınızda fotoğrafınızın yer aldığı link’in kanıt olarak paylaşılması gerekir. Hesabınızın gizli olduğu durumlarda fotoğraflar görüntülenemediğinden puan kazanamayabilirsiniz. 

5) Alışveriş Paylaşımı

GET Estilo internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinizi, aldığınız ürünlerin ya da getestilo.com.tr anasayfasının linkleri ile Facebook veya Twitter üzerinden paylaşarak 150 puan kazanabilirsiniz. Paylaşımınızın linkini kanıt linki olarak göstermeniz gerekmektedir. Bir alışveriş yalnızca bir sosyal medya platformu için puan kazandırır.

 6) Ürün Paylaşımı

Beğendiğiniz GET Estilo ürününün sayfasını Facebook ya da Twitter üzerinden paylaşarak 50 puan kazanabilirsiniz.

    -  Ürünlerin satın alınmış olması gerekmemektedir.

   - Haftada maksimum 1 adet paylaşım puanlandırılabilir.

 7) Arkadaş Ödül Puanı

Sizin tavsiyeniz ile alışveriş yapan her arkadaşınız için 200 puan kazanırsınız. Arkadaşınız ALIŞVERİŞİNİ TAMAMLADIKTAN SONRA Ödül Puan Sayfanızda talep oluşturmanız gerekmektedir.

 

YENİ ÖDÜL PUAN KAZANMA YÖNTEMLERİ SİZE E-POSTA BÜLTENİMİZ VE SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ ÜZERİNDEN DUYURULACAKTIR.

 PUANLARI KULLANMAK

Ödül puanlarınızı alışverişlerinizde TL indirimi olarak kullanabilirsiniz.

 - Alışveriş Sepetinizde yer alan Ödül Puan Kullan seçeneğinden kullanmak istediğiniz kadar ödül puanını girerek indirimden faydalanırsınız.

 -  Her 100 puan tüm ürünlerde geçerli 1 TL’lik indirim sağlar.

 - Ödül puanlar minimum 100 TL’lik alışverişlerde aktifleşir.

 - Kargo ücreti ödül puan indirimi uygulandıktan sonraki tutara göre belirlenir.

 DİĞER ÖNEMLİ BİLGİLER

 - Ödül puan programından yararlanmak için üyelik zorunludur.

  -  Program başlangıç tarihi olan 09.01.2018 tarihinden önceki alışverişler puana dönüştürülemez.

 - Ödül puanlar ile İndirim Kuponları aynı anda KULLANILAMAZ.

 - Ödül puanlar hesabınıza en geç 7 GÜN içerisinde işlenir.

 - Sipariş teslim alınmadığı, iptal ya da iade edildiği durumlarda kazanılan puanlar silinir.

 - Outlet ürünleri, hediye ürünler ve kişiselleştirme ürünleri puan kazandırmaz.

 - Kazanılan ödül puanlar sadece www.getestilo.com.tr adresinde indirim olarak kullanlabilir ve nakit paraya çevrilemez, devredilemez.

 - Ödül Puan Programı GET Estilo tarafından iptal edilebilir. Bu ürün şu anda stok dışıdır. Ürün stoğa tekrar girince bilgilendirme almak için e-posta adresinizi aşağıya yazabilirsiniz.

İsim
e-posta